צילום2019-06-10T01:53:31+03:00

צילום

בצלאל

02-5893333

המחלקה לצילום: 02-5893233

אתר האוניברסיטה:  www.bezalel.ac.il

רישום : register.bezalel.ac.il

צילום – תואר B.F.A – במשך 4 שנים

תנאי קבלה:

  1. בגרות מלאה והוכחת ידע באנגלית ע"י מבחן אמי"ר, אמיר"ם או מבחן פסיכומטרי.
  2. הגשת תרגיל בית שישלח מבעוד מועד, ראיון אישי והגשת תיק עבודות בצילום או בכל מדיום אחר.

מכללת הדסה

02-6291911 | 2292*

אתר: www.hadassah.ac.il

תקשורת צילומית – תואר B.A במשך 4 שנים

תנאי קבלה:

  1. בגרות מלאה או תעודת קדם הנדסאי.
  2. מבחן פסיכומטרי בציון מינימלי של 550, או מבחן פסיכוטכני (מבחן תי"ל).
  3. הגשת תיק עבודות ותרגיל צילום מעשי.

המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה

1-800-770-990

אתר: www.wizodzn.ac.il

צילום – תואר בעיצוב והוראה B.Ed.Des במשך 4 שנים

תנאי קבלה:

  1. בגרות מלאה ופסיכומטרי (ממוצע בגרות בציון 80 ומעלה פוטר מפסיכומטרי). בעלי ממוצע בגרות נמוך מ 80 ידרשו לציון משולב 525 לפחות (הציון המשולב הוא ממוצע בין ציון משוקלל של תעודת הבגרות וציון המבחן הפסיכומטרי).
  2. מבחן כניסה.
  3. תיק עבודות ועבודת בית.
  4. ראיון אישי.

הצעד הראשון בדרך ללימודי צילום מקצועיים

המהפכה התקשורתית בעשור האחרון שינתה את החיים של כולנו ותחום התיעוד והצילום הוא אחד מהתחומים שעברו את השינוי הגדול ביותר. אם בעבר הלא רחוק צילום היה דבר שדורש ציוד, מיומנות ותקציב (מצלמה, ידע, תקציב לפיתוח תמונות), כיום לכל מכשיר מובייל יש מצלמה, חלקן באיכות גבוהה במיוחד, והיכולת לתעד ולערוך תמונות מצויה ונגישה לכולם.

אבל, לא כל מי שמצלם הוא צלם. וכדי להיות צלם מקצועי לא מספיק לאחוז בטלפון נייד. עדיין יש תקרת זכוכית מקצועית, והמהפכה התקשורתית הביאה עמה גם אתגרי תיעוד וצילום חדשים.

לקחת את הצילום צעד אחד קדימה

למי שרוצה לקחת את ה"חיידק" והתחביב צעד אחד קדימה, מומלץ להצטרף לאחד מהמוסדות הגבוהים לצילום דוגמת בצלאל, מנשר, ויצו או מוסררה.

כדי להתקבל ללימודים, צריך לעבור מיונים ומבחני קבלה. קיים שוני ברף הקבלה שכל מוסד אקדמי בוחר להציב, אבל קיימים מאפיינים משותפים לכולם כמו: בניית תיק עבודות וראיון קבלה.

הרף הגבוה של הקבלה למחלקות המובילות לצילום, בניית תיק העבודות, וחוסר המוכנות של חלק מאלו שמתעניינים בלימודים- מביאה אותם לחיפוש אחר מכינה לצילום לקראת תהליך הקבלה ללימודים האקדמיים.

לימודי המכינה לצילום חושפים את הסטודנטים לעולם הצילום באופן עמוק יותר, נותנים כלים, ופותחים חלון לשוק ולאפשרויות אשר יעמדו בפני התלמידים בסיום הלימודים.

ללמוד את הנושא לעומק

"הסטודיו" מאפשר מכינה לצילום שמספקת חוויה רב תחומית בתחום הצילום והעיצוב. צוות המרצים של "הסטודיו" מסייע ומלווה את הסטודנטים בבניית תיק העבודות ובהכנה לתהליך הקבלה של המוסדות. המרצים שלנו לוקחים את הכישרון שלכם קדימה, מציידים אתכם בכישורים נוספים, ועוזרים לכל סטודנט במטרה למקסם את הסיכוי שלכם להתקבל למוסד הנכון בשבילכם.

אם יש לכם שאלות, או שאתם מתעניינים בפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון– 03-6706307

תנאי קבלה למקצועות שונים

עבור למעלה