מכינה לשנקר2019-06-10T01:25:44+03:00

בשביל הרבה מאלה שמעוניינים להשתלב בעולם העיצוב ובעיקר בעיצוב אופנה, "שנקר" זו הכתובת. בית הספר, שנחשב לאחד המובילים בארץ, נוסד בשנת 1970 והיה בתחילת הדרך מכללה ללימודי אופנה וטקסטיל. המטרה הייתה להכשיר את הבוגרים לתעשייה הישראלית בתחומים האלה, מה שמסביר כמובן את המוניטין המיוחד של לימודי עיצוב אופנה בשנקר. עם השנים עבר בית הספר הרבה מאוד שינויים, השתדרג באופן משמעותי וכיום הוא מציע לימודים בלא מעט התמחויות בתחומי ההנדסה, בתחומי העיצוב ובתחום האומנות.

למה שנקר?

בוגרי שנקר, מגובים בידע והכלים שרכשו במהלך הלימודים, לוקחים חלק בתעשיות השונות בארץ ובעולם, וחלקם בעלי תפקידים בכירים מאד והשפעה רבה בתעשייה. הלימודים בשנקר מכינים את התלמידים לתקופה שבה יהפכו לעצמאיים וישתלבו במסגרות העבודה השונות. הם מתבססים על שיעורים מעשיים רבים וגם על שיעורים תיאורטיים, וחושפים את התלמידים אל עולמות רבים באופן מעמיק.

ומה תכלס?

נכון להיום פועלות בשנקר 6 מחלקות ללימודי עיצוב: מחלקה לעיצוב פנים, מחלקה לעיצוב טקסטיל, מחלקה לתקשורת חזותית, מחלקה לעיצוב תכשיטים, מחלקה לעיצוב תעשייתי והמחלקה הנחשבת לבין הטובות והמובילות ביותר בעולם – המחלקה לעיצוב אופנה.

תהליך הקבלה ללימודים משתנה בין מחלקה למחלקה ומורכב מתרגילי בית, מבחנים, הצגת תיקי עבודות וראיונות קבלה. בית הספר מחפש אנשים סקרנים ויצירתיים ותהליך הסינון נועד לאתר אותם. מכינה לשנקר יכולה לעזור לכל מי שרוצה להשתלב באחת מהמחלקות האלה ולקחת חלק במסגרת לימודים מקצועית ונחשבת מאד, להתמודד עם התחרות הקשה על כל מקום פנוי.

אבל, תכלס, מכינה ללימודים בשנקר לא רק מעלה את הסיכוי להתקבל, היא גם מאפשרת להתמודד בהצלחה רבה יותר עם האתגרים בהמשך הדרך. המכינה של "הסטודיו" חושפת את הסטודנטים אל עולמות העיצוב והאומנות, עוזרת לפתח מיומנויות חשובות ומספקת ידע נרחב. היא הכנה נפלאה ללימודים וכן, גם עוזרת בהכנת תיק עבודות, שהרבה פעמים הוא המחסום עבור לא מעט סטודנטים פוטנציאלים.

אם אתם מעצבים צעירים עם שאיפות גדולות, ולא בא לכם להיות כמו כולם- נראה לנו שאתם משלנו. לכל מי שרוצה לקחת חלק בלימודים, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 03-6706307

עבור למעלה