מכינה לעיצוב גרפי2019-06-10T01:43:47+03:00

מכינה לעיצוב גרפי

הרבה מאיתנו נמשכים למקצועות העיצוב בין אם בגלל כישרון שמלווה אותנו מהילדות, או בין שזה משהו שתמיד רצינו לעשות ולא העזנו. יש כאלה שנולדו לתוך זה- בעסק משפחתי ותיק (חנות צילום, נגריה או משרד אדריכלים שסבא הקים לפני עשרות שנים) ויש כאלו שזה עניין חדש ומרגש שגילו על עצמם פתאום.

 

בארץ יש מספר מוסדות לימוד אקדמיים מובילים ללימודי עיצוב שמקבלים מספר מוגבל של תלמידים בכל שנה. בנוסף אליהם ישנם מוסדות מקבילים, פחות יוקרתיים, שנותנים מענה לאותם אלו שלא התקבלו ללימודים אקדמיים ומעוניינים בלימודים קצרים יותר ופחות מעמיקים.

המוסדות האקדמיים הבכירים מציבים סף קבלה גבוה, כקבלה ללימודים. המצב הזה בו רק מעטים מתקבלים למוסדות יצר תחנה נוספת בדרך ללימוד העיצוב- מכינה למקצועות העיצוב.

 

מכינות שונות

מכינה למקצועות העיצוב היא פתרון מצוין לכל מי שרוצה להתחיל לימודי עיצוב במוסדות הגבוהים. זו יכולה להיות מכינה לעיצוב גרפי או מכינה לעיצוב אופנה, מכינה לצילום או מכינה לאדריכלות.

אנחנו בהסטודיו מכינה לעיצוב מאמינים שלכל אחד יש דרך אחרת ומתמקדים בליווי והדרכה למי שמחפש את דרכו בעולמות התוכן של העיצוב וחושב שלימודי העיצוב מתאימים לו.

 

באמצעות התוכנית השונה שלנו והיכולת להתאים לכל אחד ואחת את המסלול שלו, אנחנו מצליחים כבר שנים להוביל יד ביד את הסטודנטים שלנו לעבר הקבלה ללימודים במקומות המבוקשים ביותר בישראל. ולרוב לא רק קבלה למוסד אחד, אלא לכמה.

 

אחד הדברים שאנחנו מפתחים עם הסטודנטים בתוכנית שלנו היא היכולת להיות רב תחומיים וורסטיליים. אנחנו מאמינים ששילוב אלמנטים ויכולות בתיקי העבודות מגדילים את הסיכוי להתקבל בשלב הראשון, ופותחים אופקים באופן כללי. רב תחומיות תסייע לכם בהמשך הדרך, בלימודים ובעיקר בעבודתכם כאנשי מקצוע.

 

קבלה ללימודי עיצוב לתואר ראשון

בגלל שכל כך הרבה רוצים להתקבל ללימודי עיצוב, התחרות על המקומות הפנויים קשה ומאתגרת. אבל עם כישרון, עבודה קשה והכוונה נכונה- זה לגמרי אפשרי. אנחנו נעזור, נכוון אתכם בבניית תיק העבודות, ניתן לכם כלים ויכולות עיצוב, נכין אתכם למבחני הקבלה והמיון ונעשה הכל כדי להוביל אתכם להגשמת החלום.

 

אם אתם מרגישים שאתם רוצים ללמוד, וחשוב לכם להכין תיק עבודות מקצועי מסקרן ומחדש שאי אפשר לסרב לו,  אם יש לכם שאלות, או שסתם בא לכם לדבר עם בנאדם, צרו קשר ב – 03-6706307

 

עבור למעלה