מכינה לבצלאל2019-06-10T01:23:35+03:00

מכינה לבצלאל

בית הספר לאמנות ועיצוב "בצלאל" נחשב כבר בערך נצח לאחד מבתי הספר הטובים במדינה, והיה קיים עוד לפניה- הוא נוסד בשנת 1906 ובשנת 1955 הפך למוסד אקדמי רשמי. בית הספר ממוקם בירושלים, בהר הצופים, ומציע מגוון רחב של מסלולים, המתמקדים כולם באמנויות ובעיצוב.

לרכוש ידע ולפתח את המיומנות

בגלל שבצלאל בית ספר עם שם נחשב מאד, הרבה שמעוניינים לעסוק בתחום העיצוב או האמנות בעתיד, תוהים איך יוכלו להתקבל אליו למרות הסטנדרטים הגבוהים. תהליך הקבלה ללימודים בבצלאל נועד להעריך את היכולות והמוכנות של המועמדים, ולאתר את אלו שיש להם את הפוטנציאל הגבוה ביותר להצליח בלימודים וגם אחריהם. הלימודים בבצלאל תובעניים מאד, הסטודנטים נדרשים לבצע משימות ומטלות לא פשוטות לאורך כל שנות הלימוד ולקבל ציונים גבוהים כדי שיוכלו להמשיך לסיים את הלימודים. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים אל עולם העיצוב והאמנות מכיוונים שונים, משתתפים בשיעורים מעשיים ותיאורטיים, בכיתות אומן ובסדנאות שונות.

מכינה ללימודים בבצלאל עוזרת למשתתפים להתכונן לקראת לימודים המאתגרים, ולא רק לתהליך הקבלה. הלימודים במכינה מפתחים את השפה האומנותית והעיצובית, עוזרים להיפתח ולהיחשף אל התחום ומאפשרים לרכוש ביטחון רב יותר בעשייה. הלימודים במכינה הם דרך מעולה לבחון איזה מסלול מבין תחומי העיצוב והאמנות מתאים לכם ללמוד. וכן, כמובן- עוזרים ליצור תיק עבודות מנצח שיעזור לכם להכניס את הרגל בדלת, מה שנקרא.

התוכנית של הסטודיו מכינה לעיצוב ואמנות פרוסה על גבי כמה חודשים ועד לשנה, ומעבירים אותה מרצים מנוסים ומיומנים. אם חשוב לכם לא להיות כמו כולם, להציג תיק עבודות עמוק ואיכותי, ולהגיע הכי מוכנים שאפשר ללימודים- כנראה שאתם משלנו.

כדי לחפור על זה עוד קצת, לחצו כאן או צרו קשר ב – 03-6706307

עבור למעלה